Kan inte nå servern
 
53 föremål
Bänk, 1900-tal.
3d 12 tim
Bänk, 1900-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtöljer, ett par, "Churchtown", Artwood.
4d 10 tim
Fåtöljer, ett par, "Churchtown", Artwood.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Soffa, 1800-tal.
1d 9 tim
Soffa, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.