Kan inte nå servern
 
49 föremål
Bruno Mathsson, fåtölj "Jetson”, Dux.
5m 57s
Bruno Mathsson, fåtölj "Jetson”, Dux.
Aktuellt bud
6 750 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bänk, 1900-tal.
2d 2 tim
Bänk, 1900-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtöljer, ett par, "Churchtown", Artwood.
3d
Fåtöljer, ett par, "Churchtown", Artwood.
Aktuellt bud
5 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Soffa,  R.O.O.M.
6d
Soffa, R.O.O.M.
Inga bud
Utropspris
6 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.