Kan inte nå servern
 
25 föremål
Elise Eldh, Ung pojke.
5d 12 tim
Elise Eldh, Ung pojke.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Gudmar Olovson, "Kristian Schmidt".
5d 11 tim
Gudmar Olovson, "Kristian Schmidt".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Jakt.
8 tim 25m
Jakt.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lornjett, 18K guld med glas.
4d 9 tim
Lornjett, 18K guld med glas.
Aktuellt bud
9 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Sven Lundqvist, Sittande figur.
5d 11 tim
Sven Lundqvist, Sittande figur.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Takampel, alabaster, 1920-tal.
6d 9 tim
Takampel, alabaster, 1920-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takampel, alabaster, 1920-tal.
5d 12 tim
Takampel, alabaster, 1920-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Yrjö Edelmann, "Wrapped Bottle".
6d 9 tim
Yrjö Edelmann, "Wrapped Bottle".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Örhängen, Gucci, 18K guld.
6d 9 tim
Örhängen, Gucci, 18K guld.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
24 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.