Kan inte nå servern
 
34 föremål
Byrå, 1900-talets andra hälft.
6d 7 tim
Byrå, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.