Kan inte nå servern
 
53 föremål
Boksnurra, 1900-talets första hälft.
3d
Boksnurra, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1900-talets andra hälft.
6d
Byrå, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, barockstil, 1900-talets första hälft.
2d
Taklampa, barockstil, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.