Kan inte nå servern
 
53 föremål
Byrå, 1900-talets andra hälft.
6d
Byrå, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Klädskåp, 1900-talets första hälft.
2d
Klädskåp, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Serveringsvagn, 1900-talets andra hälft.
2d
Serveringsvagn, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, Art Deco, 1900-talets första hälft.
20 tim 3m
Soffbord, Art Deco, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.