Kan inte nå servern
 
53 föremål
Vas, 1900-talets första hälft slipat glas.
2 tim 18m
Vas, 1900-talets första hälft slipat glas.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1900-talets andra hälft.
5d 6 tim
Byrå, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, Art Deco, 1900-talets första hälft.
2 tim 34m
Soffbord, Art Deco, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.