Kan inte nå servern
 
66 föremål
Bänk, 1900-talets andra hälft.
4d
Bänk, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skrivbord, Rokokostil, 1900-talets andra hälft.
4d
Skrivbord, Rokokostil, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
1d
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.