Kan inte nå servern
 
52 föremål
Jalusiskåp, 1900-talets första hälft.
22 tim
Jalusiskåp, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1900-talets andra hälft.
4d 21 tim
Byrå, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.