Kan inte nå servern
Liveauktioner
Contemporary Art & Design 670
Auktion: 21−22 april 2026
Important Timepieces 671
Auktion: 21 april 2026
Modern Art & Design 672
Auktion: 20−21 maj 2026
Important Spring Sale 673
Auktion: 10−12 juni 2026
 
70 föremål
Bänk, 1900-talets andra hälft.
5d 1 tim
Bänk, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1900-talets första hälft.
1d
Byrå, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
2 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1800-talets andra hälft.
23 tim 50m
Matbord, 1800-talets andra hälft.
Aktuellt bud
4 400 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Stol, 1900-talets första hälft.
2d
Stol, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
120 EUR
Utropspris
250 EUR
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
2d
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.