Kan inte nå servern
 
57 föremål
Bänk, 1900-talets andra hälft.
2d 1 tim
Bänk, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampor, ett par, jugend, 1900-talets första hälft.
3d
Taklampor, ett par, jugend, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.