Kan inte nå servern
 
54 föremål
Byrå, 1900-talets andra hälft.
4d 5 tim
Byrå, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
7d 4 tim
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.