Kan inte nå servern
 
55 föremål
Boksnurra, 1900-talets första hälft.
1 tim 52m
Boksnurra, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, Italien, 1900-talets andra hälft.
3d
Soffbord, Italien, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, 1900-talets andra hälft.
3d 2 tim
Byrå, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
6d 2 tim
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.