Kan inte nå servern
 
56 föremål
Boksnurra, 1900-talets första hälft.
3 tim 31m
Boksnurra, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, Italien, 1900-talets andra hälft.
3d 2 tim
Soffbord, Italien, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, 1900-talets andra hälft.
3d 4 tim
Byrå, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
6d 3 tim
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, Art Deco, 1900-talets första hälft.
7d
Soffbord, Art Deco, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.