Kan inte nå servern
 
54 föremål
Vitrinskåp, 1900-talets första hälft.
20 tim 58m
Vitrinskåp, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Golvlampa, 1900-talets andra hälft.
21 tim 54m
Golvlampa, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1900-talets andra hälft.
1d 21 tim
Byrå, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj, 1900-talets första hälft.
2d 19 tim
Fåtölj, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
13 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Boksnurra, 1900-talets första hälft.
2d 21 tim
Boksnurra, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1800-talets andra hälft.
4d 18 tim
Matbord, 1800-talets andra hälft.
Aktuellt bud
4 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
5d 19 tim
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.