Kan inte nå servern
 
52 föremål
Stolar, 4 st, 1900-talets andra hälft.
1d 18 tim
Stolar, 4 st, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, Art Deco, 1900-talets första hälft.
2d 18 tim
Soffbord, Art Deco, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.