Kan inte nå servern
 
60 föremål
Kandelabrar ett par Art deco 1900-talets första hälft.
3d
Kandelabrar ett par Art deco 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
2 950 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa, 1900-talets andra hälft.
1d
Golvlampa, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
5d 21 tim
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1900-talets andra hälft.
2d
Byrå, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Boksnurra, 1900-talets första hälft.
3d
Boksnurra, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-talets första hälft.
23 tim 43m
Vitrinskåp, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1800-talets andra hälft.
4d 21 tim
Matbord, 1800-talets andra hälft.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Fåtölj, 1900-talets första hälft.
2d 21 tim
Fåtölj, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
13 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.