Kan inte nå servern
 
50 föremål
Byrå, 1900-talets andra hälft.
16 tim 55m
Byrå, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
4d 13 tim
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, 1800-talets andra hälft.
3d 13 tim
Matbord, 1800-talets andra hälft.
Aktuellt bud
4 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Boksnurra, 1900-talets första hälft.
1d 16 tim
Boksnurra, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj, 1900-talets första hälft.
1d 14 tim
Fåtölj, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
14 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.