Kan inte nå servern
 
52 föremål
Soffbord, Art Deco, 1900-talets första hälft.
2d 19 tim
Soffbord, Art Deco, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jalusiskåp, 1900-talets första hälft.
4d
Jalusiskåp, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Läsljusstake, Rokoko-stil, 1900-talets första hälft.
1d
Läsljusstake, Rokoko-stil, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Klädskåp, 1900-talets första hälft.
4d
Klädskåp, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Stolar, 4 st, 1900-talets andra hälft.
1d 19 tim
Stolar, 4 st, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jalusiskåp, 1900-talets första hälft.
4d
Jalusiskåp, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.