Kan inte nå servern
 
14 föremål
Boksnurra, 1900-talets första hälft.
8 tim 43m
Boksnurra, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
6d 8 tim
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.