Kan inte nå servern
 
17 föremål
Ljusstakar, ett par ,1900-talets första hälft.
3d 7 tim
Ljusstakar, ett par ,1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
1 069 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.