Kan inte nå servern
Temaauktioner online
The Eclectic Collection F772
Auktion:
Helge Dahlman F782
Auktion:
Birds by Toikka – Part 2 F728
Auktion:
En privat samling handknutna bruksföremål från Persien E1309
Auktion:
Silver Linings E1279
Auktion:
Chalet Interiors E1217
Auktion:
Liveauktioner
Contemporary Art & Design 670
Auktion: 21−22 april 2026
Important Timepieces 671
Auktion: 21 april 2026
Modern Art & Design 672
Auktion: 20−21 maj 2026
Important Spring Sale 673
Auktion: 10−12 juni 2026
 
83 föremål
Albin Amelin, Utan titel.
1d 23 tim
Albin Amelin, Utan titel.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Allan Ebeling, fat, glaserad keramik, daterat 1926.
5d
Allan Ebeling, fat, glaserad keramik, daterat 1926.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Anders Zorn, "Bärsärk".
3m 22s
Anders Zorn, "Bärsärk".
Aktuellt bud
8 400 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Bordslampa, omkring år 1900.
3d 2 tim
Bordslampa, omkring år 1900.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Enrico Baj, "Garofano".
4d 23 tim
Enrico Baj, "Garofano".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ernst Billgren, Utan titel.
5d
Ernst Billgren, Utan titel.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hermès, "Medor", armbandsur, 23 mm.
6d 1 tim
Hermès, "Medor", armbandsur, 23 mm.
Aktuellt bud
2 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
John Young, Sultan Soliman Khan I.
1d 22 tim
John Young, Sultan Soliman Khan I.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Kandelabrar, ett par, rokokostil, 1900-tal.
1d
Kandelabrar, ett par, rokokostil, 1900-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
1d
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Omega, De Ville, armbandsur, 23 x 27 mm.
3d 2 tim
Omega, De Ville, armbandsur, 23 x 27 mm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, 1930-40-tal.
3d 23 tim
Spegel, 1930-40-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stig Lindberg, väggplakett, Gustavsberg.
1d 22 tim
Stig Lindberg, väggplakett, Gustavsberg.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tor Bjurström, Stilleben med äpple på fat.
7d 1 tim
Tor Bjurström, Stilleben med äpple på fat.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.