Kan inte nå servern
 
51 föremål
Silver, 3 delar, Sverige.
5d 23 tim
Silver, 3 delar, Sverige.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skål, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.
1d 20 tim
Skål, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skål, porslin. Sen Qingdynasti / omkring 1900.
28m 1s
Skål, porslin. Sen Qingdynasti / omkring 1900.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.