47 föremål
Ljuskrona, rokokostil, 1900-talets mitt.
2d 10 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Silver, 3 delar, Sverige.
4d 11 tim
Silver, 3 delar, Sverige.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skål, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.
9 tim 5m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK