Kan inte nå servern
 
42 föremål
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
4d 1 tim
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taburett, Swedish Modern, 1940-tal.
2d
Taburett, Swedish Modern, 1940-tal.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taburetter, ett par , 1800-tal.
4d 1 tim
Taburetter, ett par , 1800-tal.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.