Kan inte nå servern
Temaauktioner online
Madeleine Pyk – en samling F769
Auktion:
The Eclectic Collection F772
Auktion:
Helge Dahlman F782
Auktion:
Birds by Toikka – Part 2 F728
Auktion:
En privat samling handknutna bruksföremål från Persien E1309
Auktion:
Silver Linings E1279
Auktion:
Chalet Interiors E1217
Auktion:
Liveauktioner
Contemporary Art & Design 670
Auktion: 21−22 april 2026
Important Timepieces 671
Auktion: 21 april 2026
Modern Art & Design 672
Auktion: 20−21 maj 2026
Important Spring Sale 673
Auktion: 10−12 juni 2026
 
57 föremål
Tor Bjurström, "Stakar och spegel".
1d 16 tim
Tor Bjurström, "Stakar och spegel".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Taklampa, 1940-tal.
1d 18 tim
Taklampa, 1940-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Takampel, alabaster, 1920-tal.
2d 20 tim
Takampel, alabaster, 1920-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-tal.
3d 17 tim
Taklampa, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Georg Jensen, ljusstake, kaffekanna, vas.
6d 18 tim
Georg Jensen, ljusstake, kaffekanna, vas.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.