70 föremål
Takkrona, 1900-talets början.
13m 19s
Takkrona, 1900-talets början.
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Taklampa, Italien, 1960-tal.
43m 19s
Taklampa, Italien, 1960-tal.
4 620 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Silver, 5 delar, 1900-tal.
23 tim 55m
Silver, 5 delar, 1900-tal.
3 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
1d
Taklampa, 1900-talets mitt.
470 EUR
Utropspris
600 EUR
Taklampa, 1920/30-tal.
2d 1 tim
Taklampa, 1920/30-tal.
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
2d 3 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljuskrona/Takkrona sekelskiftet 1900.
5d
2 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Taklampor, ett par, jugend, 1900-talets första hälft.
5d
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Key L. Nilson, Skolgossar.
6d 21 tim
Key L. Nilson, Skolgossar.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, väska.
8d 2 tim
Gucci, väska.
110 EUR
Utropspris
300 EUR