63 föremål
Silver, 5 delar, 1900-tal.
17 tim 53m
Silver, 5 delar, 1900-tal.
3 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
18 tim 31m
Taklampa, 1900-talets mitt.
470 EUR
Utropspris
600 EUR
Taklampa, 1920/30-tal.
1d 19 tim
Taklampa, 1920/30-tal.
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
1d 21 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljuskrona/Takkrona sekelskiftet 1900.
4d 17 tim
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Key L. Nilson, Skolgossar.
6d 15 tim
Key L. Nilson, Skolgossar.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, väska.
7d 20 tim
Gucci, väska.
140 EUR
Utropspris
300 EUR