61 föremål
Rolex, Oyster Perpetual, armbandsur, 25 mm.
6d
2 400 EUR
Utropspris
2 800 EUR
Ljuskrona/Takkrona sekelskiftet 1900.
2d 21 tim
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Gucci, väska.
6d
Gucci, väska.
140 EUR
Utropspris
300 EUR
Taklampa, 1900-talets mitt.
1 tim 9m
Taklampa, 1900-talets mitt.
450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ahti Lavonen, Stilleben.
3d 19 tim
Ahti Lavonen, Stilleben.
30 EUR
Utropspris
250 EUR
Takampel, alabaster, 1920-tal.
2d 20 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Key L. Nilson, Skolgossar.
4d 19 tim
Key L. Nilson, Skolgossar.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, Fåglavik, 1900-talets mitt.
7d
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK