64 föremål
Silver, 5 delar, 1900-tal.
20 tim 14m
Silver, 5 delar, 1900-tal.
3 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
20 tim 52m
Taklampa, 1900-talets mitt.
470 EUR
Utropspris
600 EUR
Ljuskrona/Takkrona sekelskiftet 1900.
4d 20 tim
4 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Taklampa, 1920/30-tal.
1d 21 tim
Taklampa, 1920/30-tal.
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, väska.
7d 23 tim
Gucci, väska.
110 EUR
Utropspris
300 EUR
Taklampa, 1900-talets mitt.
1d 23 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Key L. Nilson, Skolgossar.
6d 17 tim
Key L. Nilson, Skolgossar.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK