66 föremål
Silver, 5 delar, 1900-tal.
22 tim
Silver, 5 delar, 1900-tal.
3 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Rolex, Oyster Perpetual, armbandsur, 25 mm.
8d
2 400 EUR
Utropspris
2 800 EUR
Taklampa, 1900-talets mitt.
22 tim 38m
Taklampa, 1900-talets mitt.
470 EUR
Utropspris
600 EUR
Taklampa, 1920/30-tal.
1d 23 tim
Taklampa, 1920/30-tal.
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljuskrona/Takkrona sekelskiftet 1900.
4d 22 tim
2 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Gucci, väska.
8d
Gucci, väska.
110 EUR
Utropspris
300 EUR
Taklampa, 1900-talets mitt.
2d 1 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Key L. Nilson, Skolgossar.
6d 19 tim
Key L. Nilson, Skolgossar.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK