58 föremål
Ljuskrona/Takkrona sekelskiftet 1900.
3d 17 tim
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Gucci, väska.
6d 20 tim
Gucci, väska.
140 EUR
Utropspris
300 EUR
Ahti Lavonen, Stilleben.
4d 15 tim
Ahti Lavonen, Stilleben.
30 EUR
Utropspris
250 EUR
Takampel, alabaster, 1920-tal.
3d 16 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Key L. Nilson, Skolgossar.
5d 15 tim
Key L. Nilson, Skolgossar.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
21 tim 14m
Taklampa, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1920/30-tal.
19 tim 22m
Taklampa, 1920/30-tal.
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK