86 föremål
Takashi Naraha, Utan titel.
1d 23 tim
Takashi Naraha, Utan titel.
4 200 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Bricka, silver, Kultakeskus, Tavastehus 2008.
6d
1 494 EUR
Utropspris
1 000 EUR
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
5d 1 tim
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
800 EUR
Utropspris
800 EUR
Takampel, alabaster, 1920-tal.
3d
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Anders Zorn, "Byst".
7d
Anders Zorn, "Byst".
300 EUR
Utropspris
400 EUR
5d 20 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
3d 22 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, barockstil, 1900-talets första hälft.
1d
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takkrona, rokokostil, tidigt 1900-tal.
4d 23 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Väggljusstake, 1900-tal.
5d 2 tim
Väggljusstake, 1900-tal.
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljusstakar, 2 st, barock, 1700-tal.
2d 23 tim
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK