74 föremål
Ljuskrona/Takkrona sekelskiftet 1900.
5d
2 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
1d 1 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
470 EUR
Utropspris
600 EUR
Takkrona, 1900-talets början.
59m 35s
Takkrona, 1900-talets början.
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Taklampa, Italien, 1960-tal.
1 tim 29m
Taklampa, Italien, 1960-tal.
4 620 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gucci, väska.
8d 3 tim
Gucci, väska.
110 EUR
Utropspris
300 EUR
Carl Fagerlund, taklampa Orrefors 1970-tal.
3m 34s
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljusstakar, ett par ,1900-talets första hälft.
5d
1 069 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Key L. Nilson, Skolgossar.
6d 22 tim
Key L. Nilson, Skolgossar.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Silver, 5 delar, 1900-tal.
1d
Silver, 5 delar, 1900-tal.
3 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, Swedish Grace, 1940-tal.
9m 34s
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1940-tal.
23m 34s
Taklampa, 1940-tal.
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
2d 4 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1920/30-tal.
2d 2 tim
Taklampa, 1920/30-tal.
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK