62 föremål
Ljuskrona/Takkrona sekelskiftet 1900.
4d
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
44m 11s
Taklampa, 1900-talets mitt.
470 EUR
Utropspris
600 EUR
Gucci, väska.
7d 2 tim
Gucci, väska.
140 EUR
Utropspris
300 EUR
Taklampor, ett par, jugend, 1900-talets första hälft.
4d
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takampel, alabaster, 1920-tal.
3d 22 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Key L. Nilson, Skolgossar.
5d 21 tim
Key L. Nilson, Skolgossar.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Silver, 5 delar, 1900-tal.
6m 11s
Silver, 5 delar, 1900-tal.
4 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
1d 3 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1920/30-tal.
1d 1 tim
Taklampa, 1920/30-tal.
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK