Kan inte nå servern
 
122 föremål
Takashi Naraha, Utan titel.
1d 4 tim
Takashi Naraha, Utan titel.
Aktuellt bud
4 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
4d 6 tim
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
Aktuellt bud
800 EUR
Utropspris
800 EUR
Anders Zorn, "Dalarö".
6d 6 tim
Anders Zorn, "Dalarö".
Aktuellt bud
300 EUR
Utropspris
500 EUR
Takampel, alabaster, 1920-tal.
2d 6 tim
Takampel, alabaster, 1920-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Anders Zorn, "Byst".
6d 6 tim
Anders Zorn, "Byst".
Aktuellt bud
320 EUR
Utropspris
400 EUR
Takampel, alabaster, 1920-tal.
5d 2 tim
Takampel, alabaster, 1920-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Takampel, alabaster, 1920-tal.
3d 3 tim
Takampel, alabaster, 1920-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.