116 föremål
Takashi Naraha, Utan titel.
6d 14 tim
Takashi Naraha, Utan titel.
4 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
1d 21 tim
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
1 200 EUR
Utropspris
800 EUR
Anders Zorn, "Dalarö".
3d 21 tim
Anders Zorn, "Dalarö".
350 EUR
Utropspris
500 EUR
Anders Zorn, "Byst".
3d 20 tim
Anders Zorn, "Byst".
370 EUR
Utropspris
400 EUR
Takkrona, 1800-talets slut.
3d 19 tim
Takkrona, 1800-talets slut.
2 900 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Takampel, alabaster, 1920-tal.
2d 17 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Hannu Väisänen, Utan titel.
5d 20 tim
Hannu Väisänen, Utan titel.
220 EUR
Utropspris
300 EUR