50 föremål
Takkrona, 1900-talets början.
5d 10 tim
Takkrona, 1900-talets början.
3 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Taklampa, Italien, 1960-tal.
5d 10 tim
Taklampa, Italien, 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taklykta, tidigt 1900-tal.
1d 11 tim
Taklykta, tidigt 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, Frankrike, 1900-tal.
3d 13 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK