40 föremål
Ljusstakar, ett par ,1900-talets första hälft.
2d 8 tim
1 069 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Takampel, alabaster, 1920-tal.
2d 7 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Key L. Nilson, Skolgossar.
4d 6 tim
Key L. Nilson, Skolgossar.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljuskrona/Takkrona sekelskiftet 1900.
2d 8 tim
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK