Kan inte nå servern
 
40 föremål
Takampel, alabaster, 1920-tal.
2d 10 tim
Takampel, alabaster, 1920-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Key L. Nilson, Skolgossar.
4d 9 tim
Key L. Nilson, Skolgossar.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljuskrona/Takkrona sekelskiftet 1900.
2d 11 tim
Ljuskrona/Takkrona sekelskiftet 1900.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.