44 föremål
Key L. Nilson, Skolgossar.
5d 5 tim
Key L. Nilson, Skolgossar.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takampel, alabaster, 1920-tal.
3d 6 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljusstakar, ett par ,1900-talets första hälft.
3d 7 tim
1 069 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljuskrona/Takkrona sekelskiftet 1900.
3d 7 tim
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Taklampa, 1920/30-tal.
9 tim 4m
Taklampa, 1920/30-tal.
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
10 tim 56m
Taklampa, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK