Kan inte nå servern
 
60 föremål
Georg Jensen, ljusstake, kaffekanna, vas.
3d 22 tim
Georg Jensen, ljusstake, kaffekanna, vas.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljusstakar, 2 st, barock, 1700-tal.
5d 23 tim
Ljusstakar, 2 st, barock, 1700-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljusstakar, ett par, 1900-tal.
1d 22 tim
Ljusstakar, ett par, 1900-tal.
Aktuellt bud
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takampel, alabaster, 1920-tal.
1 tim 22m
Takampel, alabaster, 1920-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takampel, alabaster, 1920-tal.
6d 22 tim
Takampel, alabaster, 1920-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takashi Naraha, Utan titel.
4d 23 tim
Takashi Naraha, Utan titel.
Aktuellt bud
4 200 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Taklampa, 1900-tal.
22 tim 6m
Taklampa, 1900-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Väggljusstake, 1900-tal.
8d 1 tim
Väggljusstake, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.