Kan inte nå servern
 
62 föremål
Takampel, alabaster, 1920-tal.
23 tim 37m
Takampel, alabaster, 1920-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Taklampa, Italien, samtida.
35m 31s
Taklampa, Italien, samtida.
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa Rokoko-stil modern tillverkning.
1d
Taklampa Rokoko-stil modern tillverkning.
Aktuellt bud
650 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ljusstakar ett par, barockstil, 18/1900-tal.
7d
Ljusstakar ett par, barockstil, 18/1900-tal.
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takampel, alabaster, 1920-tal.
1d 20 tim
Takampel, alabaster, 1920-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takkrona, rokokostil, tidigt 1900-tal.
2d 21 tim
Takkrona, rokokostil, tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Väggljusstake, 1900-tal.
3d
Väggljusstake, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljusstakar, 2 st, barock, 1700-tal.
22 tim 43m
Ljusstakar, 2 st, barock, 1700-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Timo Sarpaneva, ljusstakar, 9 st, "Festivo", Iittala.
7d
Timo Sarpaneva, ljusstakar, 9 st, "Festivo", Iittala.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Takampel, alabaster, 1920-tal.
3d 19 tim
Takampel, alabaster, 1920-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.