Kan inte nå servern
 
118 föremål
Takampel, alabaster, 1920-tal.
22 tim 30m
Takampel, alabaster, 1920-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Päivi Lempinen, Tält.
1d 17 tim
Päivi Lempinen, Tält.
Aktuellt bud
50 EUR
Utropspris
200 EUR
Takampel, alabaster, 1920-tal.
1d 19 tim
Takampel, alabaster, 1920-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takkrona, rokokostil, tidigt 1900-tal.
2d 20 tim
Takkrona, rokokostil, tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hannu Väisänen, Utan titel.
6d 22 tim
Hannu Väisänen, Utan titel.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
300 EUR
Väggljusstake, 1900-tal.
2d 23 tim
Väggljusstake, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljusstakar, 2 st, barock, 1700-tal.
21 tim 35m
Ljusstakar, 2 st, barock, 1700-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takampel, alabaster, 1920-tal.
3d 18 tim
Takampel, alabaster, 1920-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Anders Zorn, "Dalarö".
4d 22 tim
Anders Zorn, "Dalarö".
Aktuellt bud
320 EUR
Utropspris
500 EUR
Anders Zorn, "Byst".
4d 22 tim
Anders Zorn, "Byst".
Aktuellt bud
350 EUR
Utropspris
400 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.