59 föremål
Takampel, alabaster, 1920-tal.
2d 19 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ahti Lavonen, Stilleben.
3d 18 tim
Ahti Lavonen, Stilleben.
30 EUR
Utropspris
250 EUR
Kuutti Lavonen, Utan titel.
6d 22 tim
Kuutti Lavonen, Utan titel.
30 EUR
Utropspris
400 EUR
Key L. Nilson, Skolgossar.
4d 18 tim
Key L. Nilson, Skolgossar.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
3m 37s
Taklampa, 1900-talets mitt.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa Louis XVI-stil 1900-talets andra hälft.
2d
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, väska.
5d 23 tim
Gucci, väska.
140 EUR
Utropspris
300 EUR
Flygsfors Glasbruk, taklampa, Swedish Modern, 1940-tal.
1d
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ljuskrona/Takkrona sekelskiftet 1900.
2d 20 tim
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK