58 föremål
Taklampa, 1900-talets mitt.
15 tim 23m
Taklampa, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takampel, alabaster, 1920-tal.
3d 10 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ahti Lavonen, Stilleben.
4d 9 tim
Ahti Lavonen, Stilleben.
30 EUR
Utropspris
250 EUR
Taklampa, 1920/30-tal.
13 tim 31m
Taklampa, 1920/30-tal.
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Key L. Nilson, Skolgossar.
5d 9 tim
Key L. Nilson, Skolgossar.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, väska.
6d 14 tim
Gucci, väska.
140 EUR
Utropspris
300 EUR
Ljuskrona/Takkrona sekelskiftet 1900.
3d 12 tim
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK