131 föremål
Takkrona, rokokostil, tidigt 1900-tal.
5 tim 2m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Väggljusstake, 1900-tal.
7 tim 56m
Väggljusstake, 1900-tal.
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hannu Väisänen, Utan titel.
4d 6 tim
Hannu Väisänen, Utan titel.
270 EUR
Utropspris
300 EUR
Takkrona, 1800-talets slut.
2d 5 tim
Takkrona, 1800-talets slut.
2 900 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Takampel, alabaster, 1920-tal.
1d 2 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK