Kan inte nå servern
 
58 föremål
Takampel, alabaster, 1920-tal.
2d 18 tim
Takampel, alabaster, 1920-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljuskrona/Takkrona sekelskiftet 1900.
2d 20 tim
Ljuskrona/Takkrona sekelskiftet 1900.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Key L. Nilson, Skolgossar.
4d 17 tim
Key L. Nilson, Skolgossar.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ahti Lavonen, Stilleben.
3d 17 tim
Ahti Lavonen, Stilleben.
Aktuellt bud
30 EUR
Utropspris
250 EUR
Kuutti Lavonen, Utan titel.
6d 22 tim
Kuutti Lavonen, Utan titel.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
400 EUR
Gucci, väska.
5d 22 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
140 EUR
Utropspris
300 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.