58 föremål
Taklampa, 1900-talets mitt.
6 tim 35m
Taklampa, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ahti Lavonen, Stilleben.
4d
Ahti Lavonen, Stilleben.
30 EUR
Utropspris
250 EUR
Ljusstakar, ett par ,1900-talets första hälft.
3d 2 tim
1 069 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Takampel, alabaster, 1920-tal.
3d 1 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Key L. Nilson, Skolgossar.
5d
Key L. Nilson, Skolgossar.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1920/30-tal.
4 tim 43m
Taklampa, 1920/30-tal.
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljuskrona/Takkrona sekelskiftet 1900.
3d 3 tim
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Gucci, väska.
6d 5 tim
Gucci, väska.
140 EUR
Utropspris
300 EUR