Kan inte nå servern
 
81 föremål
Takampel, alabaster, 1920-tal.
3d 21 tim
Takampel, alabaster, 1920-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takkrona, rokokostil, tidigt 1900-tal.
4d 22 tim
Takkrona, rokokostil, tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Väggljusstake, 1900-tal.
5d 1 tim
Väggljusstake, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljusstakar, 2 st, barock, 1700-tal.
2d 22 tim
Ljusstakar, 2 st, barock, 1700-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Georg Jensen, ljusstake, kaffekanna, vas.
22 tim 5m
Georg Jensen, ljusstake, kaffekanna, vas.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa Rokoko-stil modern tillverkning.
3d
Taklampa Rokoko-stil modern tillverkning.
Aktuellt bud
650 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Takampel, alabaster, 1920-tal.
5d 20 tim
Takampel, alabaster, 1920-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Anders Zorn, "Byst".
6d 23 tim
Anders Zorn, "Byst".
Aktuellt bud
300 EUR
Utropspris
400 EUR
Takampel, alabaster, 1920-tal.
2d 23 tim
Takampel, alabaster, 1920-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
5d
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
Aktuellt bud
800 EUR
Utropspris
800 EUR
Bricka, silver, Kultakeskus, Tavastehus 2008.
6d
Bricka, silver, Kultakeskus, Tavastehus 2008.
Aktuellt bud
1 650 EUR
Utropspris
1 000 EUR
Takashi Naraha, Utan titel.
1d 22 tim
Takashi Naraha, Utan titel.
Aktuellt bud
4 200 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.