116 föremål
Päivi Lempinen, Tält.
14 tim 38m
Päivi Lempinen, Tält.
100 EUR
Utropspris
200 EUR
Takkrona, rokokostil, tidigt 1900-tal.
1d 18 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Väggljusstake, 1900-tal.
1d 21 tim
Väggljusstake, 1900-tal.
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takampel, alabaster, 1920-tal.
17 tim 16m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hannu Väisänen, Utan titel.
5d 19 tim
Hannu Väisänen, Utan titel.
220 EUR
Utropspris
300 EUR
2d 16 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Takkrona, 1800-talets slut.
3d 18 tim
Takkrona, 1800-talets slut.
2 900 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Anders Zorn, "Byst".
3d 19 tim
Anders Zorn, "Byst".
370 EUR
Utropspris
400 EUR
Anders Zorn, "Dalarö".
3d 20 tim
Anders Zorn, "Dalarö".
350 EUR
Utropspris
500 EUR
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
1d 20 tim
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
1 200 EUR
Utropspris
800 EUR