121 föremål
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
2d 3 tim
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
1 150 EUR
Utropspris
800 EUR
Siri Derkert, "Bror Harry" (Porträtt av Harry Derkert).
4d
8 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Anders Zorn, "Byst".
4d 2 tim
Anders Zorn, "Byst".
350 EUR
Utropspris
400 EUR
Anders Zorn, "Dalarö".
4d 2 tim
Anders Zorn, "Dalarö".
350 EUR
Utropspris
500 EUR
Takampel, alabaster, 1920-tal.
2d 22 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Takkrona, 1800-talets slut.
4d 1 tim
Takkrona, 1800-talets slut.
2 900 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Hannu Väisänen, Utan titel.
6d 2 tim
Hannu Väisänen, Utan titel.
220 EUR
Utropspris
300 EUR
Ljusstakar, 2 st, barock, 1700-tal.
1 tim 43m
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Väggljusstake, 1900-tal.
2d 3 tim
Väggljusstake, 1900-tal.
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
23 tim 59m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Päivi Lempinen, Tält.
21 tim 21m
Päivi Lempinen, Tält.
100 EUR
Utropspris
200 EUR
Takkrona, rokokostil, tidigt 1900-tal.
2d
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
2 tim 37m
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK