Kan inte nå servern
 
74 föremål
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
7d 9 tim
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
Aktuellt bud
670 EUR
Utropspris
800 EUR
Takashi Naraha, Utan titel.
4d 8 tim
Takashi Naraha, Utan titel.
Aktuellt bud
4 200 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Ljusstakar, 2 st, barock, 1700-tal.
5d 8 tim
Ljusstakar, 2 st, barock, 1700-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Georg Jensen, ljusstake, kaffekanna, vas.
3d 7 tim
Georg Jensen, ljusstake, kaffekanna, vas.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Väggljusstake, 1900-tal.
7d 10 tim
Väggljusstake, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-tal.
6 tim 43m
Taklampa, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takampel, alabaster, 1920-tal.
6d 6 tim
Takampel, alabaster, 1920-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljusstakar, ett par, 1900-tal.
1d 6 tim
Ljusstakar, ett par, 1900-tal.
Aktuellt bud
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takampel, alabaster, 1920-tal.
5d 9 tim
Takampel, alabaster, 1920-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.