121 föremål
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
2d 4 tim
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
1 150 EUR
Utropspris
800 EUR
Anders Zorn, "Byst".
4d 4 tim
Anders Zorn, "Byst".
350 EUR
Utropspris
400 EUR
Anders Zorn, "Dalarö".
4d 4 tim
Anders Zorn, "Dalarö".
350 EUR
Utropspris
500 EUR
Takampel, alabaster, 1920-tal.
3d
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Takkrona, 1800-talets slut.
4d 3 tim
Takkrona, 1800-talets slut.
2 900 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ljusstakar, 2 st, barock, 1700-tal.
3 tim 32m
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Väggljusstake, 1900-tal.
2d 5 tim
Väggljusstake, 1900-tal.
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
1d 1 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hannu Väisänen, Utan titel.
6d 4 tim
Hannu Väisänen, Utan titel.
111 EUR
Utropspris
300 EUR
Takkrona, rokokostil, tidigt 1900-tal.
2d 2 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Päivi Lempinen, Tält.
23 tim 10m
Päivi Lempinen, Tält.
50 EUR
Utropspris
200 EUR
4 tim 26m
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK