Kan inte nå servern
Temaauktioner online
Madeleine Pyk – en samling F769
Auktion:
The Eclectic Collection F772
Auktion:
Helge Dahlman F782
Auktion:
Birds by Toikka – Part 2 F728
Auktion:
En privat samling handknutna bruksföremål från Persien E1309
Auktion:
Silver Linings E1279
Auktion:
Chalet Interiors E1217
Auktion:
Liveauktioner
Contemporary Art & Design 670
Auktion: 21−22 april 2026
Important Timepieces 671
Auktion: 21 april 2026
Modern Art & Design 672
Auktion: 20−21 maj 2026
Important Spring Sale 673
Auktion: 10−12 juni 2026
 
34 föremål
Takampel, alabaster, 1920-tal.
3 tim 32m
Takampel, alabaster, 1920-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Axel Petersson Döderhultarn, Vilande ko.
4 tim 46m
Axel Petersson Döderhultarn, Vilande ko.
Aktuellt bud
4 767 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Per B. Sundberg, Utan titel.
1d 1 tim
Per B. Sundberg, Utan titel.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Yrjö Edelmann, Utan titel.
1d 2 tim
Yrjö Edelmann, Utan titel.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Robert Rauschenberg, "Bait (Stoned Moon)".
2d
Robert Rauschenberg, "Bait (Stoned Moon)".
Aktuellt bud
11 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Takampel, alabaster, 1920-tal.
3d 4 tim
Takampel, alabaster, 1920-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jakt.
4d
Jakt.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.