Kan inte nå servern
 
17 föremål
Stig Lindberg, vas, Gustavsbergs Studio.
19 tim 50m
Stig Lindberg, vas, Gustavsbergs Studio.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Miu Miu, väska/clutch.
22 tim 54m
Miu Miu, väska/clutch.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, 1700-tal.
1d 20 tim
Skåp, 1700-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Cartier, scarf.
1d 20 tim
Cartier, scarf.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, senbarock, Fredrik I:s tid.
3d 21 tim
Skåp, senbarock, Fredrik I:s tid.
Aktuellt bud
6 200 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
4d 22 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.