159 föremål
Skåp, Kina, omkring 1900.
20 tim 40m
Skåp, Kina, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Annika Masolle, Utan titel.
1d 21 tim
Annika Masolle, Utan titel.
500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
2d 18 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Akvarell, signerad Shisen, 1900-tal.
3d 19 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vas, porslin, Kina, 1900-tal.
4d 18 tim
Vas, porslin, Kina, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK