Kan inte nå servern
 
62 föremål
Taklampa, 1900-tal.
3 tim 36m
Taklampa, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Oljelampa Sineumbralampa, 1800-tal.
1d 3 tim
Oljelampa Sineumbralampa, 1800-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, omkring år 1900.
1d 7 tim
Bordslampa, omkring år 1900.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa.
1d 7 tim
Bordslampa.
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.