73 föremål
Chanel, "Boy Bag Medium", 2011.
13 tim 30m
8 200 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Bordspendyl, 1800-talets slut.
14 tim 18m
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mulberry, väska, "Annie".
15 tim 22m
Mulberry, väska, "Annie".
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vägglampa, 1950-60-tal.
1d 14 tim
Vägglampa, 1950-60-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takkrona, 1800-talets slut.
1d 15 tim
Takkrona, 1800-talets slut.
3 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
2d 12 tim
Byrå, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1900-tal.
2d 12 tim
Bord, 1900-tal.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Christian Dior, skärp, storlek XS/70.
3d 14 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, tidig rokoko, 1700-tal.
4d 10 tim
Byrå, tidig rokoko, 1700-tal.
4 900 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Kandelabrar, ett par, jugend, tidigt 1900-tal.
4d 11 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-tal.
4d 12 tim
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Mulberry, väska, vintage.
4d 13 tim
Mulberry, väska, vintage.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Praktskål på fot, omkring år 1900.
5d 7 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, 1900-talets mitt.
6d 14 tim
Spegel, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK