Kan inte nå servern
 
235 föremål
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
2 tim 41m
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, Kina, 18/19-tal.
3 tim 37m
Skåp, Kina, 18/19-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvvas, Kina, omkring 1900.
2d 5 tim
Golvvas, Kina, omkring 1900.
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kudde, glaserat lergods, Songdynastin (960-1279).
3d
Kudde, glaserat lergods, Songdynastin (960-1279).
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.