Kan inte nå servern
Temaauktioner online
Madeleine Pyk – en samling F769
Auktion:
The Eclectic Collection F772
Auktion:
Helge Dahlman F782
Auktion:
Birds by Toikka – Part 2 F728
Auktion:
En privat samling handknutna bruksföremål från Persien E1309
Auktion:
Silver Linings E1279
Auktion:
Chalet Interiors E1217
Auktion:
Liveauktioner
Contemporary Art & Design 670
Auktion: 21−22 april 2026
Important Timepieces 671
Auktion: 21 april 2026
Modern Art & Design 672
Auktion: 20−21 maj 2026
Important Spring Sale 673
Auktion: 10−12 juni 2026
 
59 föremål
Taklampa, 1900-tal.
2d 22 tim
Taklampa, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Ljusstakar, ett par, silver, GAB, Stockholm 1962.
2d
Ljusstakar, ett par, silver, GAB, Stockholm 1962.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tor Bjurström, "Stakar och spegel".
21 tim 59m
Tor Bjurström, "Stakar och spegel".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Takashi Naraha, Utan titel.
7d
Takashi Naraha, Utan titel.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Georg Jensen, ljusstake, kaffekanna, vas.
5d 23 tim
Georg Jensen, ljusstake, kaffekanna, vas.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1940-tal.
1d
Taklampa, 1940-tal.
Aktuellt bud
350 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Takampel, alabaster, 1920-tal.
2d 1 tim
Takampel, alabaster, 1920-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.