Kan inte nå servern
 
51 föremål
Girard Perregaux, armbandsur, 19 mm.
3d 4 tim
Girard Perregaux, armbandsur, 19 mm.
Aktuellt bud
32 675 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Armbandsur, 18K guld, Facit, 18,5 mm.
5d 5 tim
Armbandsur, 18K guld, Facit, 18,5 mm.
Aktuellt bud
14 280 SEK
Utropspris
11 000 SEK
Fickur, savonett, 14K guld, 51 mm.
5d 4 tim
Fickur, savonett, 14K guld, 51 mm.
Aktuellt bud
13 600 SEK
Utropspris
10 000 SEK
IWC, Porsche Design, armbandsur, 32 mm.
4d 2 tim
IWC, Porsche Design, armbandsur, 32 mm.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Golvur, 1700-1800-tal.
6d
Golvur, 1700-1800-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.