Kan inte nå servern
 
18 föremål
Ljuskrona, rokokostil, 1900-tal.
5d 8 tim
Ljuskrona, rokokostil, 1900-tal.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Kandelabrar, ett par, jugend, tidigt 1900-tal.
5d 7 tim
Kandelabrar, ett par, jugend, tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Väggljusstake, 1900-tal.
13 tim 58m
Väggljusstake, 1900-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.