Kan inte nå servern
 
46 föremål
Takampel, alabaster, 1920-tal.
4d
Takampel, alabaster, 1920-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Takampel, alabaster, 1920-tal.
2d 1 tim
Takampel, alabaster, 1920-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takkrona, rokokostil, tidigt 1900-tal.
3d 2 tim
Takkrona, rokokostil, tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, Italien, samtida.
5 tim 29m
Taklampa, Italien, samtida.
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takampel, alabaster, 1920-tal.
1d 4 tim
Takampel, alabaster, 1920-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.