Kan inte nå servern
 
47 föremål
Antoni Clavé, Utan titel.
2d 10 tim
Antoni Clavé, Utan titel.
Aktuellt bud
1 005 SEK
Utropspris
2 500 SEK
AKAY, "Akayism".
1d 15 tim
AKAY, "Akayism".
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
AKAY, "Pleasure".
3d 6 tim
AKAY, "Pleasure".
Aktuellt bud
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Christian Dior, skärp, storlek XS/70.
1d 13 tim
Christian Dior, skärp, storlek XS/70.
Aktuellt bud
1 205 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, skärp, storlek 90.
1d 13 tim
Gucci, skärp, storlek 90.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ring kvarts/ametist, Monies.
6d 14 tim
Ring kvarts/ametist, Monies.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ring 18K guld med månsten.
13 tim 20m
Ring 18K guld med månsten.
Aktuellt bud
5 010 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Makode Linde, "Gustav V".
2d 11 tim
Makode Linde, "Gustav V".
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Max Ernst, "Oiseau vierge".
2d 8 tim
Max Ernst, "Oiseau vierge".
Aktuellt bud
1 234 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ring 14K guld med rökkvarts.
13 tim 18m
Ring 14K guld med rökkvarts.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-tal.
2d 11 tim
Ljuskrona, rokokostil, 1900-tal.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Linn Fernström, "Prata bubbla".
2d 12 tim
Linn Fernström, "Prata bubbla".
Aktuellt bud
7 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.