Kan inte nå servern
 
62 föremål
Jardiniere, nysilver, 1900-tal.
3d 18 tim
Jardiniere, nysilver, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, omkring år 1800, Segustaviansk.
5d 23 tim
Spegel, omkring år 1800, Segustaviansk.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Christian Dior, brosch, 1960.
21 tim 38m
Christian Dior, brosch, 1960.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bestick, 10 st, silver, Danmark 1912-13.
22 tim 26m
Bestick, 10 st, silver, Danmark 1912-13.
Aktuellt bud
6 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.