29 föremål
Soffa, 1930/40-tal.
2d 10 tim
Soffa, 1930/40-tal.
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa, 1900-talets andra hälft.
3d 5 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK