Kan inte nå servern
 
67 föremål
Jan Håfström, "Den eviga återkomsten".
4d 5 tim
Jan Håfström, "Den eviga återkomsten".
Aktuellt bud
8 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Berndt Wennström, "Hållplats III".
4d 5 tim
Berndt Wennström, "Hållplats III".
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Enrico Baj, "Garofano".
3d 5 tim
Enrico Baj, "Garofano".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jardiniere, nysilver, 1900-tal.
1d 5 tim
Jardiniere, nysilver, 1900-tal.
Aktuellt bud
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anders Zorn, "Skrämda".
6d 7 tim
Anders Zorn, "Skrämda".
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.