Kan inte nå servern
 
51 föremål
Omega, De Ville, armbandsur, 23 x 27 mm.
19 tim 38m
Omega, De Ville, armbandsur, 23 x 27 mm.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ernst Billgren, Utan titel.
2d 17 tim
Ernst Billgren, Utan titel.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
6d 18 tim
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Enrico Baj, "Garofano".
2d 16 tim
Enrico Baj, "Garofano".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tor Bjurström, Stilleben med äpple på fat.
4d 17 tim
Tor Bjurström, Stilleben med äpple på fat.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Bordslampa, omkring år 1900.
19 tim 14m
Bordslampa, omkring år 1900.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, 1930-40-tal.
1d 15 tim
Spegel, 1930-40-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.