Kan inte nå servern
 
19 föremål
Byrå, "Abisko", Mavis, samtida.
5d 13 tim
Byrå, "Abisko", Mavis, samtida.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bestick, 10 st, silver, Danmark 1912-13.
1d 18 tim
Bestick, 10 st, silver, Danmark 1912-13.
Aktuellt bud
6 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takampel, alabaster, 1920-tal.
16 tim 50m
Takampel, alabaster, 1920-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Diadem silver och paste.
18 tim 38m
Diadem silver och paste.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mulberry, väska, "Annie".
19 tim 20m
Mulberry, väska, "Annie".
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.