Kan inte nå servern
 
353 föremål
Bordslampor, ett par, Italien, 1970-tal.
52m 50s
Bordslampor, ett par, Italien, 1970-tal.
Aktuellt bud
1 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Saruk, antik, 682 x 405 cm.
3d 23 tim
Matta, Saruk, antik, 682 x 405 cm.
Aktuellt bud
26 000 SEK
Utropspris
80 000 SEK
Armband 18K guld, X-länk med stav.
23 tim 52m
Armband 18K guld, X-länk med stav.
Aktuellt bud
38 500 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Takashi Naraha, Utan titel.
3d 20 tim
Takashi Naraha, Utan titel.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Rune Hagberg, "Objekt".
2 tim 2m
Rune Hagberg, "Objekt".
Aktuellt bud
6 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
3d 22 tim
Bordslampor, ett par, Bergboms.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Petter Zennström, "Två".
1 tim 24m
Petter Zennström, "Två".
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Skrin, Kalix, daterat 1836.
3d 2 tim
Skrin, Kalix, daterat 1836.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gucci, skärp, storlek 90.
3d
Gucci, skärp, storlek 90.
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Louis Vuitton, armring.
3d 20 tim
Louis Vuitton, armring.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
1d 1 tim
Soffbord, 1960-/70-tal.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.